Умови використання сайту

Дата набрання чинності: 01.01.2024

Ці Умови використання сайту (далі — «Умови») регулюють використання веб-сайту ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГЕОТЕРМАЛ УКРАЇНА», розташованого за адресою https://geothermalukraine.org/   (далі — «Сайт»), включаючи доступ користувачів (вас) до Сайту з усіма його підсторінками.

Сайт підтримується і належить ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГЕОТЕРМАЛ Україна» (код ЄДРПОУ 44900467, адреса місцезнаходження: 76000, Україна, Івано-Франківськ вул. Карпатська, 15), зареєстрованій згідно чинного законодавства України (далі за текстом – «Організація»).

 1. Загальні положення
 1. Користувач (або Зацікавлена сторона) — будь-яка фізична чи юридична особа, яка використовує/відвідує Сайт.
 2. Ці Умови є юридично обов’язковою угодою між Користувачем і Організацією, предметом якої є надання Користувачеві доступу до Сайту і використання його сервісів. 
 3. Використовуючи Сайт або будь-яку його частину, Користувач автоматично дає повну і беззастережну згоду з усіма Умовами Організації бере на себе зобов’язання відповідно до цих Умов.
 4. Якщо Користувач не згоден з цими Умовами (повністю або частково), йому слід негайно залишити Сайт. Користування Сайтом, будь-якою інформацією на Сайті та користування Сайту, в такому випадку, забороняються.
 5. Якщо закон країни проживання, або перебування, з будь-яких причин забороняє або обмежує користування Сайтом, Користувачеві слід утриматися від його відвідання. Будь-яке використання Сайту в такій ситуації — це відповідальність Користувача, при цьому справжні Умови зберігають свою силу.
 6. При використанні Сайту Ваші права і обов'язки визначаються цими Умовами, а також іншими документами, опублікованими на Сайті, включаючи Політику конфіденційності , Політика щодо файлів cookie,  Договір публічної оферти про надання благодійної добровільної пожертви, які є невід’ємною частиною цих Умов.
 7. Інформація, яка опублікована на Сайті у вигляді новин, статей та інших інформаційних матеріалів Організації, актуальна на дату їх складання. З плином часу, або в зв’язку з наступними подіями певна частина цієї інформації може виявитися неповною або неактуальною. Після опублікування на Сайті, Організація не гарантує оперативних коригувань такої інформації

 1. Права, обов’язки та відповідальність Сторін
 1. Користувач зобов’язується використовувати Сайт виключно в цілях, які не суперечать цим Умовам, а також іншими документами, опублікованими на Сайті, включаючи Політику конфіденційності , Політика щодо файлів cookie,  Договір публічної оферти про надання благодійної добровільної пожертви, чинному законодавству України, а також принципам розумності, сумлінності та моралі.
 2. Користувач зобов’язаний вказувати при необхідності на Сайті достовірну інформацію, а також достовірні, повні та актуальні персональні дані.
 3. Якщо Користувач вважає, що на сайті міститься інформація, яка порушує його права, йому слід відправити повідомлення на електронну адресу info@geothermalukraine.org і надати всю інформацію, що підтверджує факт порушення його прав.
 4. У разі, якщо Користувач надав неправдиву інформацію про порушення його прав, він несе повну відповідальність за завдані збитки і витрати, що виникли в зв’язку з цим.
 5. Користувачеві при використанні Сайту забороняється
 1. Є незаконною або суперечить Умовам і Політикам Організації;
 2. Містить заклики до порушення порядку, встановленого Конституцією України та законами України;
 3. Містить нецензурні вирази, навіть з використанням маскувальних символів, наприклад, «*».
 4. Містить погрози та залякування;
 5. Поширює небажану електронну пошту, спам;
 6. Не несе сенсового навантаження;
 7. Вводить інших користувачів в оману;
 8. Містить загрози, дискредитує, ображає, принижує честь і гідність чи ділову репутацію, або порушує недоторканність приватного життя інших;
 9. Користувачів, або третіх осіб;
 10. Містить екстремістські матеріали;
 11. Пропагує злочинну діяльність або містить поради, інструкції або керівництва по здійсненню злочинних дій;
 12. Порушує інші права та інтереси фізичних і юридичних осіб, або вимоги законодавства України.

 1. Права Організації:


 1. Відповідальність Організація:

 1. Права на інтелектуальну власність
 1. Матеріали, опубліковані на сайті, призначені для Вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, включаючи тексти, зображення, дизайн, графіку, інформацію, логотипи, торговельні марки, комерційні найменування та інші матеріали («Контент»), а також авторські та інші права інтелектуальної власності на такий Контент належать Організації або розміщені за згоди власника. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці Сайту. Зміст Сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. 
 2. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених цими Умовами), створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст Сайту в цілому або частково. Жодна частина Сайту не може демонструватися або поширюватися з метою отримання комерційної вигоди, а також редагуватися або включатися в інший проект, публікацію або веб-сайт, крім випадків, передбачених цими Умовами. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на Сайті, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. 
 3. Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу Організації заборонено. Часткове або повне використання інформації без посилання на Сайт https://geothermalukraine.org/ заборонено. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».


 1. Сайти та Контент третіх осіб
 1. Сайт може містити посилання на інші сайти в мережі Інтернет (далі – сайти третіх осіб), а також статті, фотографії, ілюстрації, графічні зображення, аудіо та відео, інформацію, додатки, програми та інший Контент, що належить або надходить від третіх осіб (Контент третіх осіб), який є результатом інтелектуальної діяльності і відповідає законодавству України і охороняється ним.
 2. Організація не несе відповідальність за будь-яку інформацію, яка розміщена на сайтах третіх осіб, до яких Користувач отримує доступ через Сайт, або через Контент третіх осіб, у тому числі за будь-які думки чи висловлювання на сайтах третіх осіб, або в Контенті третіх осіб.
 3. Посилання на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, яка розміщена на Сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів / послуг з боку Організації.
 4. Якщо Користувач вирішив покинути Сайт і перейти до сайтів третіх осіб і / або використовувати або встановити програми третіх осіб, він робить це на свій ризик. З цієї миті чинні Умови більше не поширюються на Користувача, йому слід керуватися правилами і політиками сайтів третіх осіб.


 1. Благодійні добровільні пожертвування
 1. Організація приймає благодійні добровільні пожертвування  через платіжний рахунок за банківськими реквізитами, вказаними на Сайті в розділі Підтримати
 2. Пожертвувані суми поверненню не підлягають, і всі витрати по трансакції покриваєте ви.
 3. Зверніть увагу, що ваш банк може стягувати додаткові комісії з вашої пожертви.

 1. Зміни до умов
 1. Ці Умови можуть бути змінені та / або доповнені Організацією в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення.
 2. Чинна редакція Умов розташовується в мережі Інтернет за адресою: https://geothermalukraine.org/ 
 3. Звернення, пропозиції і претензії фізичних та юридичних осіб до Організації  у зв’язку з Умовами, всіма питаннями щодо функціонування Сайту, пов’язаними з правами та інтересами третіх осіб при його використанні можуть бути спрямовані на електронну адресу info@geothermalukraine.org 
 4. Організація рекомендує Користувачам регулярно перевіряти Умови на предмет їх зміни і / або доповнення. Продовження використання Сайту Користувачем після внесення змін і / або доповнень до чинних Умов означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами та / або доповненнями.