ПРО НАС

прокрути вниз

Громадська організація «Геотермал Україна»

Це неприбуткова організація, що здійснює дослідження в галузі геотермальної енергетики для комплексного використання геотермальних ресурсів в Україні.

Метою Геотермал Україна є розвиток геотермальної енергетики як стійкого та чистого джерела енергії, враховуючи при цьому добробут громад та вплив на навколишнє середовище.

Заснована в квітні 2022 року, Геотермал Україна об’єднує зусилля, знання та навички фахівців у галузі нафтогазової інженерії, науки про Землю та інших академічних і дослідницьких експертиз у сферах, пов’язаних з геотермальною енергетикою.

Синергія академічної та професійної спільноти з нафтогазовою галуззю сприяє розвитку геотермального потенціалу України для забезпечення енергетичної незалежності та підвищення рівня енергетичної безпеки.

Геотермал Україна сприяє проведенню широкого спектру досліджень, оцінки застосування різноманітних технологій, проведення навчання та консультацій у сфері геотермальної енергетики.

місія

Cтимулювати розвиток науково-дослідної роботи для розкриття геоенергетичного потенціалу України.

цілі

Сприяти енергетичній трансформації України, де геотермальні ресурси відіграють ключову роль у переході до низьковуглецевого розвитку
Створювати та розширювати енергетичні можливості громад, зменшуючи залежність від викопного палива
Забезпечувати енергетичну безпеку та екологічний добробут для майбутніх поколінь з огляду на Цілі Сталого Розвитку ООН

Цінності

Технологічні інновації
Сталий розвиток та охорона
навколишнього середовища
Адвокація відповідального
геоенергетичного розвитку
Безперервне навчання

завдання

1/6
Науково-дослідна робота та впровадження технологічних інновацій, спрямованих на підвищення ефективності та екологічної стійкості використання геотермальних джерел енергії в Україні.

завдання

2/6
Співпраця з державними та регуляторними органами для розробки відповідних нормативних актів в Україні, які сприятимуть відповідальному розвитку геотермальних проектів.

завдання

3/6
Взаємодія з місцевою владою та місцевими громадами, сприяючи партнерству з їх залученням до геотермальних проектів, враховуючи їхні проблеми та потреби.

завдання

4/6
Підтримка зусиль з розбудови потенціалу, створення навчальних програм та ініціатив з обміну знаннями між членами Організації та іншими зацікавленими сторонами.

завдання

5/6
Підвищення обізнаності з метою сприяння використанню чистої геотермальної енергії як складової сталої енергетичної системи в Україні.

завдання

6/6
Стимуляція співпраці та партнерства на національному та міжнародному рівнях для обміну передовим досвідом, застосування кращих світових практик для розвитку проектів геотермальної енергетики.

Стати членом

ГО «Геотермал Україна» запрошує фахівців нафтогазової та геотермальної інженерії, наук про Землю, лідерів галузі, дослідників, політиків, експертів та інших ентузіастів, які захоплюються геоенергетикою, приєднатися до нашої динамічної спільноти.
Ставши членом організації, ви отримаєте доступ до безлічі переваг і можливостей для взаємодії з професіоналами-однодумцями та експертами в галузі:
Доступ до професійної мережі з лідерами галузі, дослідниками, політиками та іншими експертами.
Участь у спільних науково-дослідних проектах та інноваційних ініціативах, спрямованих на розвиток геоенергетики.
Прямий вплив на розвиток геотермальної енергетики.
Професійний розвиток. Підвищуйте свої навички за допомогою наших навчальних програм і семінарів.
Обмін знаннями. Отримайте доступ до ексклюзивних ресурсів, публікацій і навчальних матеріалів, щоб поглибити своє розуміння та досвід у геоенергетиці.
Участь у різноманітних дискусіях, сесіях та інших мережевих заходах.

Форма заявки

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно доставлено.
Ой! Щось пішло не так...